Stáhni si svůj e-Book ZDARMA

Co na eBook říkají mí čtenáři?

Nejsem moc velký čtenář a vůbec nejsem ten typ člověka, co by si někdy nechal radit. Ale tohle se tak nějak hezky četlo, asi jako články v časopisech, co zhltnete za pár vteřin a chcete další. Znám spousty žen, co se porodu bojí a tohle čtení teď doporučuju všem svým kamarádkám, klientkám a známým, protože tady v tomhle booku je fakt krásně popsané, jak dojít k tomu, aby to co vás čeká a čeho se třeba doopravdy trochu bojíte, bylo tak, jak to chcete hlavně VY! Nejvíc se mi líbí, že je to jednoduché čtení, které není ochuzené o cit, který je potřeba k tomuto tématu dodat. Takže za mě super, čtivé a ještě TI to pomůže k tomu, aby to bylo přesně tak jak to být má a jak to TY sama chceš!
Mirka je máma, která dokáže na svět, porod i výchovu dítěte nahlížet jinýma očima. Po dlouhých hodinách povídání, kdy se naše cesty neplánovaně střetly jsem si uvědomila, jak moc uvědomělou ženou a mámou je. To mě přitáhlo i k přečtení eBooku. Pokud chcete najít komunitu žen, které na porod nahlíží jako na něco, co jde vlastním nastavením a myšlením ovlivnit, tak jste tu správně. Ve 4 jednoduchých krocích vás Mirka provede po cestě k vědomému těhotenství a porodu. Vysvětlí vám, jak se na to připravit. Díky tomu pak můžete prožít vše pohodově a příjemně. Moc se mi to líbilo. Vše, o čem píše se mnou rezonovalo a vím, že tohle bude jednou cesta, kterou se vydám i já až se budu připravovat na porod. 🙂 Je úžasné, jak tak jednoduché věci mohou tolik změnit k lepšímu.
S informacemi v ebooku naprosto souhlasím. Podobný porod mám již za sebou a těším se na další. Ano, porod bolí, je to taková hooodně bolestivá menstruace, ale když víte, jak vám muže pomoci pár slov, jako jsou afirmace, váš partner nebo vizualizace, je bolest daleko příjemnější. Je určitě dobré se na porod připravit, vědět s čím počítat, jak si žena muže ulevit a odpočinout. Výběr porodnice je další velké téma 😂 ve velkých městech nutnost již třeba od 12. týdne. Na malých městech se to zatím neřeší. Názor většiny žen v mém okolí: ,, až to přijde, pojedou do nejbližší porodnice a tam proste nějak porodím, protože prostě doktoři jsou ti nejlepší a důvěra je 100%.,, Často hovoří o strachu z bolesti, ale také mají obavy z toho jak vlastně porod probíhá, co mají očekávat, jak se chovat apod. Nebát se = byt informována, rozhodnutá co jak chci a nechci, představit si/ vizualizovat jak to bude probíhat, těšit se má miminko v náruči apod. U mého porodu byla přítomna i dula, u které jsme s partnerem absolvovali i předporodní přípravu. Bylo to skvěle! Cítila jsem 100% podporu a bezpečí.
Veronika
Máma 1,5 letého chlapečka