Objednávka ebooku

Na této stránce si objednáváte eBook Pohodové založení rodiny s maximální láskou a co nejmenšími náklady

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Co na eBook říkají první čtenáři?

Mirčin e-book mě dostal. Nečekala jsem to.
E-book je doslova našlapaný jednou praktickou radou za druhou. Hltala jsem každé slovo. Mirka zastává minimalismus, non toxic, částečně alternativní a vědomý přístup, což jsou pro mě hlavní přínosy. Nehledá v ničem vědu. Dokonce to četl nadšeně i přítel a přikyvoval, že je to taková „kuchařka“ jak na dítě, bez zbytečných omáček a cukrbliků. Je vidět Mirčina zkušenost, praktičnost a zapálenost pro věc. Je neocenitelné mít vše po ruce na jednom místě, takovou dulu v e-booku. Pokud cítíte jakoukoli nejistotu ohledně nadcházejícího mateřství, rozhodně doporučuji všemi deseti. Tento e-book vám dodá odvahu a naději, že všechno zvládnete, stejně jako ji dodal i mně.
Krásně zpracovaný eBook, který si stojí za to přečíst🙂 Autorka vychází z vlastních zkušeností, které promítá do uceleného textu obohaceného o užitečné tipy! Věřím, že každý najde novou informaci, o které dosud nevěděl. Doporučuji🙂
Mirka Petrik
Měla jsem tu čest přečíst si ještě za tepla eBook pro rodiče od Mirky. Musím říct, že mě nadchl. Moc se mi libí estetické zpracování, forma jakou je to napsané (krásně čitelné). Hlavně musím ale pochválit obsah, ekniha je opravdu plná důležitých informací doplněnými o osobní zkušenosti. Kdybych byla opět v roli budoucí mámy, tak bych byla za takovou publikaci vděčná, je v ní vše přehledně a krásně pohromadě sepsané.


Potřebujete pomoct s objednávkou?

Prosím kontaktujte mě na mamapohoda@mirkamitrenga.cz

KontaktOchrana osobních údajů I Obchodní podmínky